Czy Bitcoin Claimant Craig Wright próbował się zabić? Dokumenty sądowe Ujawniają

Dokumenty sądowe ujawniają, że samozwańczy twórca Bitcoina, Craig Wright, mógł się poddać próbie samobójczej w maju 2016 roku.

Tak wynika z zeznań dewelopera Bitcoin’a Gavin’a Andresen’a, który opowiedział tę historię podczas trwającego procesu pomiędzy Craig’em Wright’em a majątkiem Dave’a Kleiman’a.

Kontekst: Craig Wright’s Failed Attempt to Move Satoshi’s Bitcoin
Craig wright
Craig Wright obiecał przenieść monety z dziewiątego bloku Bitcoin’a w 2016 roku – co tylko Satoshi mógł zrobić.
W zeznaniu z 26 lutego radca prawny majątku Dave’a Kleimana zapytał Gavina Andresena o wydarzenia wokół nieudanej próby przeniesienia Bitcoina Satoshi’ego w 2016 roku.

Wright obiecał Andresenowi, wraz z innymi członkami społeczności Bitcoin System, że przeniesie monety, które rzekomo wydobywał z bloku 9 bloku Bitcoinów. Była to próba udowodnienia przez Wrighta zasadności jego twierdzenia o byciu prawdziwym Satoshi Nakamoto.

Poczyniono przygotowania do rewelacyjnego wywiadu z BBC, ale nagle Wright uciszył wszystkich.

Ty też możesz lubić:
Satoshi Claimant Craig Wright: Bitcoin In Grips of Communist Takeover
Powódca Bitcoin Craig Wright ostrzega przeciwników: Topór jest w mojej dłoni, i zaraz spadnie ciężko.
Bitcoin Kłamstwa Kontynuuj jako Craig Wright zeznaje używając swojego iPhone’a zanim został wydany w 2007 roku
Domniemana próba samobójcza Wrighta w 2016 r.
4 maja 2016 roku Gavin Andresen otrzymał maila od bliskiego przyjaciela Wrighta, Roberta Macgregora, który stwierdził:

„All Stop. Craig właśnie próbował się zranić i mocno krwawi w łazience. Stefan jest tam z nim i Ramoną, a ja jestem w drodze. Ambulans jest w drodze.“

Tydzień później Andresen otrzymał telefon od jednej z ekip Wrighta, gdzie powiedziano mu, że Wright dźgnął się w szyję. Andresen powiedział radcy prawnemu Kleimana, Velowi Freedmanowi:

„Myślę, że był telefon, nie pamiętam z kim, kto to powiedział – byli w domu Craiga? Nie pamiętam, gdzie byli, ale gdzieś tam byli. Craig zniknął na górze, a potem został znaleziony z rozciętą szyją, a następnie przewieziony do szpitala – w karetce z widoczną próbą samobójczą. Chyba użyto słowa „samobójstwo“.

Zbiegło się to w czasie z całkowitym załamaniem się komunikacji między Wrightem a Andresenem i, jak Andresen mówi, „zrobiło się ciemno.“

Sfrustrowana próba krycia Failed Media Blitz?
btc_is_dead-min

Współzałożyciel Dragon Industries, Arthur van Pelt, przedstawił swoją opinię na temat tej sprawy podczas 18-częściowej tweetstormy. van Pelt, który uważnie śledził proces, powiedział, że próba samobójcza została sfałszowana, aby odwrócić uwagę od nieudanej próby zamachu na światowe media. van Pelt tweetował:

W międzyczasie, zespół medialny Calvina przygotowuje drugie spotkanie z naszym #Faketoshi. Blitz medialny zostaje stracony w maju, co w dużej mierze znowu zawodzi. Podobno bardzo sfrustrowany, Craig inscenizuje samobójstwo w swojej łazience (ale szybko dochodzi do siebie po podcięciu mu gardła).

Jak większość dramatów otaczających Craiga Wrighta w przestrzeni kryptokurwalidzkiej, rzekoma próba samobójcza sprowadza się jedynie do pogłosek. Dramat trwa dalej.